תפריט סגור

המלצות

29/11/2014

בית בגינוסר – לשם

את שרה פגשתי, אחרי שכבר היו לי סקיצות כמעט סופיות של הבית, אך לא הייתי שלמה איתן. משהו היה לי חסר. מישהי המליצה לי, ללכת לשרה ולקבל חוות דעת. כבר בפגישת הייעוץ הראשונה היה קליק. שרה ישר הבינה את הראש ואת מיקום המגרש אשר פונה אל נוף ודשאים ירוקים. היא הציעה שתכין לי כמה סקיצות ואם יתאים נמשיך ואם לא אז לא, בלי מחויבות ובלי רגשות אשם. הסקיצות קלעו בול!!! ומאותו רגע, היה ברור, שהיא זו שתתכנן את בית חלומותיי. במשך כל התהליך שרה הייתה קשובה לכל טענה ומענה, בסובלנות ובמהירות. מלבד התכנון, היא הייתה זמינה לכל גחמה שלי בכל שעות היום, שבעה ימים בשבוע, החל מצבע הפרגולה, הרעפים והבלטות בחדרים ועד צבע ועיצוב המנורות. והתוצאה… בית חלומותיי אשר עד היום (7 שנים אחרי) מקבל מחמאות והתפעלויות על בסיס יומי מעוברי אורח אקראיים. אני בהחלט חושבת, שלשרה יש ראש יצירתי, חן והמון רצון ויכולת ליצור לכל אחד את הבית המותאם והמתאים לו באופן אישי. אין בליבי ספק, שגם בתכנון הקומה השנייה, אפנה לשרה.

 תמר לשם 

22/11/2014

שיפוץ והרחבה בדגניה א' – אילן-פרץ

כשהחלטנו לשפץ את הבית שלנו היה לנו ברור שאנחנו פונים לשרה. ראינו עבודות קודמות שלה, ואהבנו אותן. אהבנו את הפשטות וטוב הטעם, את הקווים הנקיים בעיצוב שלה, את ההתאמה למקום ולטבע. שרה פתחה בפנינו אפשרויות שיפוץ שלא חשבנו עליהן, חשיבה מקורית ויצירתית, שהוזילה עלויות ובעיקר יצרה לנו בית מרשים, חם ונעים מאוד. העבודה אתה הייתה נעימה ונוחה מאוד. היא הייתה קשובה לדרישות שלנו, הבינה אותנו ואת הרצונות שלנו, וזרמה אתנו לאורך כל הדרך. יש לנו בית נהדר! בית שכל הבאים אליו מתרשמים ממנו, ובקיצור – זכינו!! תודה לך שרה.

נועה אילן-פרץ

21/11/2014

שיפוץ ועיצוב פנים בכנרת – מבטח

שרה נענתה לבקשתנו לשפץ דירה שעמדה כבר בבנייה אך ללא שביעות רצוננו. היענותה הייתה מידית עם רצון טוב. היא הקשיבה לנו, הוסיפה רעיונות יצירתיים ביותר (רעיונות מחוץ לקופסה) והתוצאה היא בית יפהפה שמזה חמש שנים ויותר אנו חיים בו, נהנים מהנוחיות ומהיופי ומברכים אותה לעיתים קרובות מאד.

רבקה ומשה מבטח

 11/11/2014

בית בהרחבה דגניה ב – עטיה

שרה יקירתי, ברכות על האתר החדש ורציתי לפרגן לך על העבודה איתנו.

את ההכרות התחלנו ברגל שמאל. קבענו אתך ואת חטפת מכת שמש ולא הגעת בזמן לפגישה (אפשר להבין), אך לאחר שהתאוששת, כבר למחרת קבענו פגישה, ומאז ידענו, שאת תתכנני לנו את הבית. אמרתי שידענו שאת תתכנני, אך לא ידענו שתלווי אותנו כה צמוד כאילו זה היה ביתך.

אני מאוד אוהבת את הראש שלך, יש לך חשיבה פרקטית, תוך הבנת הצרכים של בני הבית. את יצירתית, יסודית, פתוחה, קשובה, אכפתית, מבינה המון המון מעבר לתכנון פרופר ובעיקר, נעימה ובעלת תקשורת בין אישית טובה.

היה לנו העונג לעבוד איתך ואין לי ספק, שאם נצטרך בעתיד, זה יהיה איתך.

תמי עטיה

10/12/2007

בית בפוריה נווה עובד – שחר

לשרה.

ברצוננו להודות לך, על עבודתך המסורה והמקצועית, בתכנון ופיקוח בית המגורים- צימרים שבנינו לאחרונה. יש להדגיש, את רמת היכולת המקצועית הגבוהה בכל התחומים. החל, בתכנון ראשוני של תנאי השטח ובעיצוב כל יחידת מגורים בנפרד, הרכבת כל היחידות ליחידה אחת מושלמת, בניצול מרבי של השטח והשימוש בתנאים הטבעיים של המקום- נוף פנוראמי מלא. וכלה, בירידה עד אחרון הפרטים, המפרט הטכני וכתב הכמויות הברור והמוגדר. הגשה מושלמת להיתר בניה, ופיקוח מסור ומתמיד, עד גמר הפרויקט. אין לנו ספק, שכל מי שיזכה לעבוד במחיצתך, ירבה נחת מהסובלנות ותשומת הלב המרבית.

המשיכי כך, בהערכה והכרת תודה, משפחת שחר פורייה נווה -עובד.